Kontakt Schyst resande

Vi är tre personer som jobbar på Schyst resande. Hör gärna av dig till oss om du har några tips eller frågor!  


Helena Myrman_s2

Helena Myrman, projektledare
helena.myrman@unionen.se
070-257 03 04

Cajsa Unnbom_s2

Cajsa Unnbom, kommunikatör
cajsa.unnbom@unionen.se
072-575 91 27

Shari Sabel Strandmark_s2

Shari Sabel Strandmark, utbildningssamordnare
shari.sabel-strandmark@unionen.se
072-597 42 95

Postadress

Schyst resande
Unionen
Olof Palmes gata 17
111 77 Stockholm

Nätverket

Åtta organisationer är med i nätverket Schyst resande. Här hittar du kontaktuppgifter till deras representanter.

Ann-Katrin Dolium, Unionen
ann-katrin.dolium@unionen.se
072-595 87 17
www.unionen.se

Britta Holmberg, Childhood
britta.holmberg@childhood.org
08 55 11 75 00
www.childhood.se

Maria Sjödin, Fair Action
maria@fairaction.se
08-643 43 64
www.fairaction.se

Frida Karlsson, Hotell- och restaurangfacket
frida.karlsson@hrf.net
08-588 098 89
www.hrf.net

Maria BergqvistIOGT-NTO-rörelsen
maria.bergqvist@iogt.se
08-672 60 00 (växel)
www.global.iogt.se

Malin Roux Johansson, RealStars
malin@realstars.eu
0707-47 41 87
www.realstars.eu

Annika GustafssonSvenska kyrkan 
annika.gustafsson@svenskakyrkan.se
018-16 95 75
www.svenskakyrkan.se

Beatrice Jansson, Union to Union
beatrice.jansson@uniontounion.org
070-307 46 23
www.uniontounion.se