Kontakt Schyst resande

Helena Myrman, projektledare
helena.myrman@unionen.se

070-257 03 04

Hillevi Persson, utbildningssamordnare
hillevi.persson@unionen.se
072-521 73 69

Cajsa Unnbom, kommunikatör
cajsa.unnbom@unionen.se
072-575 91 27


Malin Kjellqvist, Fair Action
malin@fairaction.se

08-643 43 64
www.fairaction.se

Frida Karlsson, Hotell- och restaurangfacket
frida.karlsson@hrf.net
08-588 098 89
www.hrf.net

Maria BergqvistIOGT-NTO
maria.bergqvist@iogt.se
08-672 60 00 (växel)
www.global.iogt.se

Annika GustafssonSvenska kyrkan
annika.gustafsson@svenskakyrkan.se
018-16 95 75
www.svenskakyrkan.se

Ann-Katrin Dolium, Unionen
ann-katrin.dolium@unionen.se
072-595 87 17
www.unionen.se

Beatrice Jansson, Union to Union
beatrice.jansson@uniontounion.org
070-307 46 23
www.uniontounion.se

Malin Roux Johansson, Realstars
malin@realstars.eu
0707-47 41 87
www.realstars.eu



+46725958717